Quote Originally Posted by keanustar View Post
My friend, ca sa nu zic altfel, constientizezi ca tu ne spui ca un TV cu 5000 de lei mai scump este mai bun decat un B7 sau C7? Te-ai astepta sa fie muuult mai bun. Tu constientizezi ca in burn-in testul de la rtings, oamenii tin TV-ul aprins 20h pe zi cu o imagine statica? Cine s-ar juca 20 de ore fara oprire peste 2 sapt in fiecare zi? Ti-am mai atras atentia despre asta si la ultima postare cu link-ul. Poate citesti si tu inainte conditiile in care fac oamenii test-ul, sa nu te mai murdaresti de...
Nu conteaza unghi de vizionare etc.? Alea nu fac parte tot din imaginea perceputa?
Si daca ti-as zice de W7, tot ai zice ca ce-i ala? Pai eu vreau televizor, nu tablou! Cum sa imi iau un TV asa subtire, sa nu mai stiu care e peretele si care TV-ul? Daca bat un cui in el?

Si ca sa nu fiu complet off topic, PS4 Pro Gets Minor Hardware Update:
https://www.dualshockers.com/playsta...rdware-update/
de ce eviti topicul? ai zis ca burn in nu este permanent, eu ti-am dovedit ca este, gata, ai zis ca LED nu poate sa fie mai bun, ti-am dovedit ca este mult mai bun cand vine vorba de luminozitate, gata, daca nu vrei sa accepti adevarul e problema ta, eu nu mai stau sa explic acelasi lucru dinou si dinou

ON topic:

cam tarziu cu ps4 pro hardware update