Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
da si la mn la fel. eu mam apucat de 4-5 zile de el. si m-am jucat in fiecare zi de la 6 seara pana la 6 dimineata. mai am de terminat shadow wars ca sa ii fac platina.

singura chestie care ma deranjeaza e ca dureaza mult sa deschizi chesturile si sa distrug orcii care nu ii vreau.


si nu inteleg de ce lumea e suparata pe microtranzactii....ai challenge-uri care iti dau gold si poti sa ii iei. ai online vendeta care iti da loot chesturi in care pot pica iteme legendare, ai online conquesturi in care iti da loot chesturi cu orci legendari.

nu zic ca e un lucru bun cu chesturi cu bani. dar nu e asa de deranjant ca la alte jocuri. eu unu nici nu am simtit nevoia sa iau. am toate cetatile cucerite lvl maxim si o gramada de orci legendari. si deabia sunt lvl 45
Esti prea naiv, de aia nu intelegi treaba asta cu microtranzactii.
On topic: Primul joc mi-a placut mai mult, poate pentru ca a fost ceva nou la vremea lui. Shadow of war e fainuti pana incepe sa devina monoton totul incet incet. Iar Talion ori e un robot ori o femeie care se plange incontinuu. Din partea mea are un 6/10. Nici nu cred ca o sa-l mai termin ca pur si simplu nu mai am pofta sa-l joc.