Quote Originally Posted by Rauliulian View Post
Momentan sunt indecis in ceea ce priveste orice consola. Se promoveaza exagerat de mult jocul de unul singur dar in compania altora online. E un fel de struto camila, tot singur esti, dar nu esti Eu vreau sa joc impreuna cu familia in aceeasi casa, pe aceeasi canapea. Sunt foarte putine jocuri de acest gen, si care sa imi placa. Astia parca ne vor singuri si fara contact fizic. Shopping onlie, catering, joci ascunsa online, lucrezi de acasa...plictisitor. Stiu ca nu e topicul dedicat pentru aceasta iesire...mii de scuze.

On topic...jocurile gold de mai sus nici gratis nu le'as juca.
sunt jocuri de coop si/sau versus couch dar nu exagerat de multe si acum depinde ce intelegi tu prin fun
ai hasbro(monopoly,trivial pursuit live,etc),ai colectie mare de jocuri de la jackbox care sunt enorm de distractive daca stiu engleza nivel mediu(se pot juca multi si le trebuie doar un smartphone),crash course e joc de xbox360 gratuit si compatibil cu xbox one,rocket league,knight squad si ce am enumarat aici majoritatea se pot juca in 4 daca vrei
desigur sunt multe jocuri in 2 daca asta te intereseaza cum e forza,gears of war,call of duty,fifa,ufc,plants vs zombie warfare....
si cele mai multe sunt multiplatform
daca iei un xbox da-mi add.daca iti iei un ps4 imprumuta-mi si mie din cand in cand consola