Danny: nu poti trece de la 720p/1080p la rezolutii de 4x/8x mai mari fara sa platesti un pret pentru asta. Asa cum nu poti sa ceri calitate BluRay dar sa fie dimensiunea unui divx

AkF: Eu nu cred ca PS4 Pro a devenit "irelevant". Momentan este cea mai buna consola de la Sony, chiar daca ne place sau nu. Si sa nu uitam ca totusi are un hardware lansat acum un an. Probabil peste un an-doi vom avea PS5. Atunci ce vei spune, ca Xbox One X este "irelevant"? Neah... e un ciclu normal si mi se pare un pic aiurea sa schimbi platforma doar pentru ca unul sau celalalt detine avantajul hardware.

bicky1310: Jocurile luate la reducere din cate stiu raman in Library. Problema este cu toate cele primite for free cand aveai Plus. Acelea sunt bye-bye. Sony spune asta foarte clar (dar e bine ca iti lasa free avatars):

Can you play Playstation plus games after your subscription ends?

Once your PlayStation Plus membership ends, content you previously downloaded at no cost as part of the membership (such as Plus Monthly Games) will no longer be available. However, free avatars and content you purchased at a discounted PlayStation Plus price is yours to keep.