am specificat daca vrei totul(nu doar caracterele,ci totul adica executii,emotes,costume)trebuie sa joci des
daca vrei doar caracterele nu trebuie sa joci mult
doar caracterele fac diferenta,restul e pur vizual
faza cu 700$ e daca vrei sa ai toate aceste cosmetice la toate caracterele,spune-mi mie ca majoritatea vor aceste cosmetice la toate caracterele?majoritatea nici nu folosesc toate caracterele,de fapt doar cateva.multi se axeaza pe 2-3 caractere si sa le puna legendary items pe ele ca sa faca 180 gear
iti trebuie doar caracterele si atunci chiar nu trebuie sa joci mult timp.in 2 saptamani faci 15000 steel cat costa un caracter jucand 60-90 min timp de 14 zile(depinzand de tine cat de rapid faci orders care nu sunt daily).chiar nu mi se pare mult timp 14-21 ore in 2 saptamani.faci zilnic 900 steel din daily orders(800 steel din daily+100 steel ca de obicei iti ia 2 dominions ca sa le completezi maxim 30 minute).in 14 zile faci doar din daily orders un pic peste 12000 steel
fac pariu cu tine ca nici tu nu ai folosi toate chestiile astea dar asa e omul face tamtam.majoritatea acelor chestii vizuale nici nu sunt faine
pana azi puteai folosi 2 executii si de acum cu sezonul 4 4 executii.pun pariu ca nu le-ai folosi pe toate 4
eu o folosesc pe cea care dureaza cat mai putin ca sa finalizezi executia.foloseam inainte una lunga si nu reuseam de multe ori sa o finalizez ca venea unul pe spate si dadea in mine oprind executia
am centurion rep 15 si nu am cumparat totul la el ca multe sunt complet inutile si arata si foarte urat
degeaba imi da un design ca eu le dau remove si il las complet gold ca arata mult mai bine

apropo mai documenteaza tu,acel topic e vechi cu un sistem care nu iti dadea steel,de atunci s-au schimbat lucrurile
vorbesc cu unul care joaca ocazional for honor sau deloc.eu joc aproape zilnic de jumatate de an
posibil sa iti ia un an sau sub un an fiindca acum iti da steel mult mai usor comparat cu atunci dar nimeni nu va dori cu adevarat sa cumpere chestii vizuale care mai mult ca sigur nu le va folosi fiindca arata naspa pe caracter
se va gasi un bolovan sau doi dar aia macar vor juca acest joc extrem de mult timp
mi se pare inutil sa vorbesc cu tine care nici nu prea joci acest joc,nu esti la zi cu informatiile despre el