Quote Originally Posted by 495 View Post
am facut tot ce ai zis tu si am doar 60h in joc, ce ai facut de restul timpului? poze?
Presupun ca stii foarte bine ca un joc il poti termina intr-un numar mai mare sau mai mic de ore, in functie de cum il abordezi. Eu de exemplu, am pus un accent mai mare pe modul stealth, ceea ce automat lungeste perioada de joc. Deplasarea intre locatii o faceam neutilizand prea mult fast travel.
Pentru unele dintre trofeele din Origins, ai foarte mult de lucru, asa ca aici iarasi am petrecut destul de mult timp.
Nu am tinut sa fac un titlu de glorie ca am petrecut 130 de ore ca sa termin jocul. Voiam sa arat ca de atat am avut eu nevoie pentru a-l termina si a obtine tot ceea ce am obtinut de la el.

Am sesizat ironia ta si a lui Srachi, vis a vis de postarea mea. E ok! Terminati repede jocurile ca sa aveti timp sa-i ironizati pe altii aici pe forum. Voi probabil sunteti o alta categorie de gameri, care nu va pierdeti foarte mult timp cu un joc pentru ca va plictisiti repede. Eu nu sunt asa. Mie imi place sa fac totul calm, pe indelete si sa ma bucur de tot ceea ce imi ofera un joc de genul acesta.

Si apropo de poze, este singura chestie din joc, pe care am facut-o extrem de putin.