nu imi dau cu parerea la un joc care nu-l joc sau care abia i-am acordat atentia 5min sau 2 ore,asta e diferenta dintre mine si tine
am vazut schimbarile in bine din punctul de vedere al monezii in joc care l-au dublat sau triplat lejer,tu cu asta o tii sus si tare cand nu e cazul
jocul are probleme mari.foarte des esti deconectat din joc.asta s-a intamplat si se intampla si acum care chiar e un motiv de a lasa jocul
nu au servere si atunci de exemplu hostul daca stie sa faca acel lag cum e de exemplu in fifa(si acolo e tot peer-to-peer sau p2p) deconecteaza tot roomul si ramane doar el batandu-se cu AI-ul sau pur si simplu hostul are net prin wifi sau providerul nu ii ofera lungimea de banda din contract sub nici o forma
habar n-am ce sistem au astia de aleg hostul fiindca nu aleg mai mereu userul cu cel mai bun net din room
intr-o perioada dadeai sa cauti un room(nu conta ce mode era) primeai eroare si incercai din nou si tot aceeasi eroare.practic nu puteai juca si trebuia sa inchizi jocul complet si sa intri iar in el
astea sunt extrem de enervante de a nu te juca for honor
gameplay-ul e mai bun la for honor doar ca are elemente s.f. in el si strica experienta cu acel revenge si prostiile de la debuff resistance

ce urmeaza? block ca mi-ai pierdut timpul