Quote Originally Posted by Rasko View Post
DPDV al calitatii prezentarii, e comparabil cu Horizon Zero Dawn?
Chiar dupa ce am terminat Origins m-am apucat de Horizon. Daca prin calitatea prezentarii te referi la grafica/efecte vizuale Horizon e peste Origins. Parca am avut impresia ca ruleaza la o rezoluție mult mai mare dar asta poate din cauza la anti aliasing si la cat de finisat e totul prin Horizon, efecte de sun glare precum in HZD nu ai sa vezi in ACO dar eu iti recomand mult Origins, o sa te miri cat de mult au schimbat jocul in bine iar art work-ul e fantastic

Quote Originally Posted by ymy View Post
Am sesizat ironia ta si a lui Srachi, vis a vis de postarea mea. E ok! Terminati repede jocurile ca sa aveti timp sa-i ironizati pe altii aici pe forum. Voi probabil sunteti o alta categorie de gameri, care nu va pierdeti foarte mult timp cu un joc pentru ca va plictisiti repede. Eu nu sunt asa. Mie imi place sa fac totul calm, pe indelete si sa ma bucur de tot ceea ce imi ofera un joc de genul acesta.
No no no, departe am fost de a te ironiza sau nici nu m-am gandit ca prin postarea mea te-as putea face sa te gândești ca as fi avut ceva rau legat cu ce ai postat tu sau cu stilu tau de joc, doamne feri, fiecare joaca cum ii pica lui bine, sincer!!
Eu nu sunt vânător de trofee si platine dar am ajuns la 2-3 trofee departare de platina in 50 de ore(parca peste 50 cu 2-3 ore).
Am terminat povestea, am colindat deserturi, am facut tomburi, am omorat inamici mari(si apoi si mai mari, mari mari), am macelarit arenele, am ajuns la level 40 si am adunat o groaz de arme legendare in timpu asta dar nu m-am gandit sa te insult pe tine sau timpu tau de joc, din nou zic, fiecare face cum ii pica pui bine, in jocuri sau fie in viata reala nu te iei de lucrul asta ca doar suntem diferiti. E misto replica aia a lui Jim Carrey si e misto jocul si se aude ca ti-a placut si tie mult, deci: I LIKE IT A LAAA

Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Poze am facut cu zecile deja, dar chiar sunt curios daca se pot vedea/salva si in alta parte decat pe harta din joc.
In caz ca joci pe PS4, pozele se salveaza pe hdd si le accesezi din meniul consolei.


P.S. Eu am jucat aprope tot jocu cu Mustafa's blade, m'i s'a parut cea mai bune arma chiar daca sunt si mai puternice dar abilitatea speciala a fost de ajutor dese ori. Arcuri am folosit cu sageti in flacari, un predator bow si celalat un arc cu care puteai trage sageti consecutiv foarte repede(hunter bow sa fie?) Voi ce legendare foloseati??