Quote Originally Posted by nina View Post
mi se pare inutil sa vorbesc cu tine care nici nu prea joci acest joc,nu esti la zi cu informatiile despre el
Din pacate nina, imi pare rau sa iti stric avantu pe care ti-l ofera globul tau de cristal in care citesti tu cate ore si minute am eu in joc, dar, din cate am spus mai sus: am varianta For Honor - GOLD EDITION, adica toate caracterele care apar sunt unlockate printre care si alte perkuri.

Neplacerea mea este fondata pe simplu fapt ca amicii cu care jucam de la servici (care din pacate nu au cumparat Gold Edition), au realizat ca nu au timp sa faca si questuri si sa se comporte in joc precum intr-un job secundar ca sa unlockeze caracterele respective, de aici a intervenit apoi plictiseala sa joace cu aceleasi caractere si dupaia sa ajunga la frustrare. Imi pare rau ca internetu nu e de accord cu parerile tale de fanboy. Te rog frumos atunci cand apesi pe butonul de block, sa il apesi tare si cu convingere, sunt convins ca undeva in tara/lume un om va plange din cauza acestei actiuni.

Ce am zis initial ca fiecare patch strica ceva, inca se aplica, nu stiu ce te focusezi tu pe microtransactii.



Scuze, dar cand intr-un concurs oficial organizat de firma care a creat jocul, e castigat de cineva care nu a mai jucat de 2 saptamani si foloseste un exploit....e clar ca ceva nu e ok la jocul respectiv. Dar SURE, ridica in slavi.