Salut. Sunt nou pe forum. Am un xbox one de un an si jumatate. Azi am reusit o chestie faina. Am reusit in sfarsit sa cumpar cu cardul de ro , cu adresa de us , witcher 2 de 360. De cand il pandeam.. la 5$ e f ok pretul. Ca idee pana acum nu reuseam sa cumpar joace de 360 pt one cu cardul pt ca MS sunt idioti si vor sa fii in state cand faci comanda. Am reusit procesul cu o extensie pt chrome "anonymox". Practic simuleaza ca te afli in state schimband ipul de pe care accesezi site ul lor.
De ceva timp obisnuiam sa mi iau de pe amazon credit de 10-20$ cu visa , in trimiteam in cont la ms si luam jocurile. Asta pt ca in urma cu ceva timp nu mai mergea deloc cu cardul sa iei joace de pe site direct. Acum vad ca merge brici.. am luat si witcherul 2 cu extensia aia de chrome , am luat si assasin's creed origins si skyrim in mod normal fara probleme de pe xbox.com. Poate va ajuta si pe voi. Desi banuiesc ca unii stiti deja de smecheria asta
P.S. astept sa mai apara reviews la xbox one x si de craciun il iau. Nu ma grabesc ca vad ca unora li se incinge , isi da restarturi , iese din jocuri etc.