Am tot amanat jocu asta, ba din cauza lipsei de chef de joaca, ba cu gandul sa il joc in 4K. Eh ca l-am jucat acuma pe PS4 phat, chiar ce l-am terminat.

M-am tot mirat pe parcursul jocului ce art work misto are, nici nu stiu cum au putut sa faca asa ceva, lumea e superba si variata. Paduri, jungle, deserturi, canioane, munti, soare, ploaie, ceata, apa, noapte. Coloana sonora misto, grafica la inima, poveste decenta deci mi-a placut.

M-a prins putin mai greu jocu, chiar terminasem AC Origins si sincer am fost/is putin scarbit de atata looting, resources, crafting. Probabil l-as fi gustat mai tare daca nu jucam inainte tot un open world dar overall am fost incantat totusi de joc.

Singuru lucru ce il regret e ca nu am avut un binoclu sa ma pot uita la luna cu el si mai era misto un amnar sa fac foc sa pot salva cand vreau

Acu fara gluma, DLC-ul ala Frozen Wilds e out and available? Cate ore de gameplay are, sunt locatii noi? De fapt nici nu stiu daca sa-l iau sau nu ca totusi dupa 50 de ore de joc imi e cam plin capu de roboti.