Single post: Spambox XXL

  1. #9843 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tu pur si simplu vad ca vrei sa intelegi in continuare ce vrei tu. Am zis ca te plangi pentru ca ai facut rant si pe fb, si pe chat, si acum aici. Acum ma iei cu alta intepatura cu "parca esti de la PSD" (nici nu inteleg metafora tbh) cand daca nu ma insel faci parte din cei care au trecut prin faza "uite-i si pe fraierii aia cum striga in strada" si "il votez pe Ponta ca e baiat bun". Desigur, nicio oportunitate nu-ti scapa pentru a invoca clasicul "asa e Romania". Dar e ok, sunt SIGUR ca Sony Romania plange acum intr-un colt ca i-ai dat tu block lui x si ca ai facut un mic rant public si sigur o sa iti dea data viitoare o consola.

    Eu nu blamez motivul din spate, ci abordarea care a fost lipsita de tact si de profesionalism. Si ca tot vorbim de lipsa de tact, pun un scshot cu un alt exemplu de abordare proasta care mai mult strica imaginea unei comunitati decat o ajuta (baiatul ala are probleme la mansarda, nu e prima oara cand se pisa asa pe fani, avand in vedere ca acum cativa ani se milogea pe-aici sa primeasca like-uri). Hai sa nu ne mai scoatem ochii aiurea si sa incercam sa vedem imaginea din perspectiva, fara sa fim optuzi, si poate reusim sa rezolvam ceva. Doar pentru ca eu inteleg o situatie nu inseamna ca sunt 100% de acord cu ea sau mai rau, ca imi place si "ii iau partea". Dar sigur ca acum tu poti s-o tii in continuare pe a ta, sa ma faci pesedist, si sa ne spalam toti aici unul pe celalalt in aceasta bula roz conturata de un circlejerk constant.
    Attached Images Attached Images 25360395_1962909333726824_550473843_n.png