Single post: Ce Asculti in acest moment...

  1. #6523 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Eminem's 'Revival'
    Tracklist Grades

    1. "Walk on Water" Feat. Beyoncé 2/5
    2. "Believe" 2/5
    3. "Chloraseptic" Feat. Phresher 2/5
    4. "Untouchable" WTF is this? 1/5
    5. "River" Feat. Ed Sheeran 1/5
    6. "Remind Me (Intro)" & 7. "Remind Me" ca tot sunt impreuna 4/5 pare mai vesela si mai bine dispusa! Imi aduce aminte de Berzerk care era o melodie vesela.
    8. "Revival (Interlude)" & 9. "Like Home" Feat. Alicia Keys 3/5 melodica? nu prea am o opinie despre el.
    10. "Bad Husband" Feat. X Ambassadors 2/5
    11. "Tragic Endings" Feat. Skylar Grey o tentativa de romatic song care m-a lasat rece 1.5/5 aici este momentul care m-a pierdut pe mine albumul! deja nu ma mai interesa ce avea de spus domnul Eminem
    12. "Framed" WTF is this crap 0.1/5
    13. "Nowhere Fast" Feat. Kehlani 1/5
    14. "Heat" & 15. "Offended" 1/5 nimic memorabil
    16. "Need Me" Feat. Pink la cat de mult imi place Pink nu pot decat sa dau 2/5
    17. "In Your Head" interesanta melodie dar e prea tarziu sa mai salveze albumul (cel putin pentru mine) 2.5/5
    18. "Castle" & 19. "Arose" ca defapt este o singura melodie compusa din doua track-uri 4/5

    nu stiu cat de relevant mai este Eminem dar acest album nu mi s-a parut asa de special cum il asteptam eu sa fie, mai ales ca era Eminem si nu altii 1000+1 rapperi care suna la fel toti. Dar din pacate acest album suna ca restul de 1000+1 rapperi... si sincer acest album nu m-a impresionat oricat mi-as fi dorit eu! mai ales ca nici celelalte nu au fost nimic de capul lor The Marshall Mathers LP 2 Relapse s.a.m.d! Incerc sa-mi aduc ultimul albul Eminem care m-a incantat cap coada... dar nu exista
    Daca exista oamneii carora le-a placut albumul! happy for you! pe mine m-a lasat rece 3/5
    Attached Images Attached Images untitled-2-copy.jpg eminem120817-827x620.jpg