Da, content-ul nu iesea cu taraita chiar ca acum. Te inteleg cu iertarea, mai ales cand este ceva ce iti este drag. Si mie imi place BF ca franciza, cu bune si cu rele, si au fost destule din ambele. De pe vremea mult laudatului BF2, pe care multi il plang si acum. Cand a iesit BC 2 si mai tarziu BF3, puristii le spurcau pe amandoua ca sunt prea casual, nu au commander mode, nu au platoons, nu au aia, nu au din cealalta.

Nu vorbesc de cei ca tine care au cumparat CE sau chestii pe langa, ca acolo e si mai nasol. O sa ma tin strict de joc in sine plus DLC, fara alte nebunii. Acum mi-am adus aminte ca ei au scos o editie de vreo multe milioane care nici macar nu continea jocul.

Da, BF1 a meritat, la lansare nu a avut problemele de performanta ale precedentelor, plus ca actiunea se petrece intr-o perioada care prezinta interes si pentru mine. Uneori imi pare rau ca nu imi fac mai mult timp pentru el, cum era prin tinerete Din ce stiu, da, trebuie sa cumperi acea editie, nu sunt compatibile.