Azi am atins si eu iphone X ... nu mi se pare absolut nimic impresionant - aceeasi palarie, al meu are si niscaiva noante mai galben/rosiatic (foarte cald) asa ... comparativ cu i7 care este mult alb/abastrui (foarte rece)

Noul sistem de gesturi mi se pare un pic cam peste mana, dar presupun ca ma voi obisnui relativ repede.

Face id merge relativ bine (mai da rateuri - nu e 100/100 incercari, cred ca la 3-4 incercari, a 5-a nu merge, in special daca il iei de jos cand stai culcat intr-o parte.

Per total mi s-a parut misto functia de migrare a telefonului, cam imbecil insa pasul cand tre sa muti simul obligatoriu (eu eram intr-o conferinta .. a trebuit sa astept).

Bateria mi s-a parut ca tine foarte bine, l-am butonat cateva ore (as spune in ultimele 9 ore, l-am bunonat si vorbit la el cel putin 5 ... si nu s-a dus bateria, fiind incarcat cam 80% inainte de initializare.

Ma rog .. eu personal n-as fi dat banii pe asa ceva, dar calu de dar nu se cauta la dinti .. asa ca, am castigat 128 GB la stocare .. weee asta e intr'adevar necesar de cand ascult audio books si podcasturi aproape non stop in timp ce conduc. (sa nu mai zic de apple music care creste mai ceva ca fat-frumos).