Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
nu inteleg care este problema ta, faci o gramada de afirmatii false
Ma scuzi. Lucrezi la $ony si te-am deranjat? Eu nu fac afirmatii false, imi expun opinia personala. Daca te deranjeaza atat de tare, vezi ca ai pe forum functia de IGNORE USER.
Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
1)jocurile PSVR arata oribil? pai ne jucam pt grafica sau pt mediumul VR?
Mediumul VR inseamna peste 75% grafica. Poate tu nu intelegi conceptul de "REALITATE VIRTUALA". You know... realitate nu este egal cu arcade. Iar rezolutia de pe PSVR cam asta permite momentan: ceva "funny", in nici-un caz realitate virtuala. Atat permit specificatiile sale in ziua de azi. Daca tie ti se pare OK, sa fii sanatos! Bucura-te de el si lasa-i pe altii sa-si exprime opiniile personale.
Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
2)GearVR poate sa aiba ce rezolutie vrea el, ca nu pupa jocurile de VR serioase, RE7, Skyrim etc.
GearVR nu are nici-un fel de rezolutie. In caz ca nu stiai, GearVR e doar un sistem de lentile In afara de asta, pentru mine VR nu inseamna doar jocuri. Incearca sa te uiti la un film pe PSVR si vorbim dupa...
Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
3)pun pariu pe ce vrei tu ca emag a avut PSVR la 999 lei de black friday
Or fi fost toate cele 3 bucati, ceea ce din nou ma lasa rece... Eu pot sa-ti arat factura de la ei unde a fost 1399 RON.
Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
4)ummm ce a revenit la 1999? pt ca la altex acum PSVR este 1400 de lei la reducere si cel mai scump SKU este 1800 lei
Te referi la cele doua variante care acum sunt cu "STOC EPUIZAT"? Si chiar daca erau in stoc si la "doar" 999 RON, tot era prea scump un PSVR.
Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
5)nu se panicheaza nimeni ca nu-ti place tie, dar spui lucruri false
Devii plictisitor si repetitiv. Eu unul te vad foarte panicat si foarte agasant la adresa opiniilor mele... tot incerc sa aflu de la tine ce "lucruri false" am postat si nu reusesc... Cu toate acestea, iti respect opinia (legata de PSVR), ceea ce tu vad ca nu poti face. Nu am cum sa respect insultele insa. Beware!
Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
5)6)pot sa se joace ei in 400k/40000fps, degeaba daca nu au access la 99.99% din jocurile de pe piata si se joaca doar ei si cu prietenii lor, marketul de VR in momentul asta este PSVR, Oculus si Vive, Oculus pare mort de la toate scandalurile cu facebook si Palmer, cat despre PSVR, poti sa aduni Oculus si Vive si sa le dublezi si tot nu ajung cat a vandut PSVR, de aceea eu am zis ca daca este cineva interesat de VR, IN OPINIA MEA, la momentul asta cel mai bine este sa-si cumpere un PS4 Pro si un PSVR, pentru ca oricat de avansat ar fi Vive Pro sau alte kickstarturi, nu au suport, in momentul asta platforma cu cele mai bune si cele mai multe titluri este PSVR
Ouch... e clar! Vorbesti ca unul care are icoane cu Sony in casa. Din ce spui se poate trage concluzia ca nu ai incercat nimic altceva in afara de PSVR, iti place Sony... doar Sony rulez, orice alternativa e bull****... si o tii pe una si buna, iar restul sunt morti pentru tine. Man, daca pentru tine e perfect, foarte bine. Enjoy it! Pentru mine e a lot of crap. Iar eu de la $ony nu prea mai inghit astfel de crap. Dealtfel, imi place sa cred ca nu mai inghit de la nimeni astfel de crappy stuff.