Vedeti guys, pentru cei ca Templier, ar merita inchis tot. El atat stie... un mic pesedist frustrat. Care a parasit CG-ul intr-o galceava telenovelista, dar nu prea. Care are solutii la orice, dar de fapt nu face decat sa dea cu bata in balta. Nici nu stiu ce mai cauta aici...

De fapt, inainte de a se inchide sau a se schimba ceva la CG, permiteti-mi va rog sa am si eu parte de o satisfactie personala. La cat am muncit la site-ul asta, cred ca mi-am castigat dreptul acesta... Prin urmare, Templier, daca tot ne-ai parasit, da-mi voie sa te ajut eu sa nu te mai stressezi vreodata pt. CG. Good riddance!

---------- Post added 26-01-2018 at 11:50 ----------

djleo: am spus deja ca am obtinut un discount serios. Se poate vedea in bara de donatii... nu mai e suma aceea mirobolanta, ci 1200 EUR + TVA. Practic a fost cel mai mic pret pe care-l puteam obtine pt. colocare (100 EUR + TVA / luna). Oamenii mi-au facut calculul la curentul folosit, la ac-ul folosit, la licentele avute si mi-au zis ca deja suma este abia acopera cheltuielile, cu conditia sa nu depasim bandwith-ul. Mai mult, doar sterse toate imaginile si mutat totul pe un hosting de tip VPS... Dar forumul asta fara imagini ar fi... dezastru. Sa nu mai vorbim de imagini la care am lucrat ore intregi...