Quote Originally Posted by wd87 View Post
poate el sa fie in secolul -200, arata un gameplay in care generezi foc din mana ca sa ataci o bestie mistica, in caz ca nu stiai, aia e fantezie, imposibilul, nu istorie
Imi arati gameplay-ul respectiv? Nu am terminat jocul si nu am vazut asta pana acum. Oricum jocul e facut clar cu intentia de a fi cat se poate de realist.

Quote Originally Posted by wd87 View Post
asa sefu, si ce-mi zici mie? am comparat eu cu Witcher 3? poate vrei sa-i dai quote lu Espiritus si mi-ai dat mie din greseala, el a adus Witcher in discutie si eu i-am aratat cum Kingdom nu linge nici mucii la Witcher
Ok, citeste ce ai scris, ce am scris eu si ce a scris si Espiritus... cum sa zici ca tu nu ai comparat cu Witcher cand tu ai scris un paragraf cum ca jocul asta e de cacao si mult mai naspa decat Witcher? Apoi ti-am si zis, jocul asta a fost crowdfunded, nu a avut bugetul lui CDPR, normal ca nu e la fel de finisat si exista probleme ( Am vazut ca un dev a zis ca vor schimba sistemul de lockpick si de saving si ca tin cont de parerile celor din comunitate). De un joc ca Witcher nu o sa mai avem parte multa vreme sau cel putin pana la Cyberpunk.