Quote Originally Posted by maudrunk5 View Post
Imi arati gameplay-ul respectiv? Nu am terminat jocul si nu am vazut asta pana acum. Oricum jocul e facut clar cu intentia de a fi cat se poate de realist.


Quote Originally Posted by maudrunk5 View Post
Ok, citeste ce ai scris, ce am scris eu si ce a scris si Espiritus... cum sa zici ca tu nu ai comparat cu Witcher cand tu ai scris un paragraf cum ca jocul asta e de cacao si mult mai naspa decat Witcher? Apoi ti-am si zis, jocul asta a fost crowdfunded, nu a avut bugetul lui CDPR, normal ca nu e la fel de finisat si exista probleme ( Am vazut ca un dev a zis ca vor schimba sistemul de lockpick si de saving si ca tin cont de parerile celor din comunitate). De un joc ca Witcher nu o sa mai avem parte multa vreme sau cel putin pana la Cyberpunk.
invata sa citesti, eu am raspuns la
Quote Originally Posted by Espiritus View Post
Jocul asta ofera cel mai bun content pentru banul platit de la Witcher 3 incoace, nu inteleg cum poate avea note mediocre.
el a intrebat de ce are note mici Kingdom cand are "cel mai bun content pentru banul platit de la Witcher 3 incoace", iar eu i-am raspuns cum nu are cel mai bun content de la Witcher 3 pentru ca diferenta dintre contentul de la W3 si la KCD e egala cu diferenta dintre Quantum Break si Uncharted 4, Kingdom nu are "cel mai bun content pentru banul platit de la Witcher 3 incoace" nici in vise, ACOrigins, Horizon, Arkham Knight, Mafia 3, Zelda, toate jocurile astea si multe altele plesnesc Kingdom, si nu-mi da mie scuza ca e facut de nu stiu ce tarani care codau jocul in timp ce faceau mamaliga si ca nu stiu ce, jocul costa $60, ca Witcher, Horizon etc., daca nu vor sa fie comparati cu jocuri de $60 atunci sa nu-i puna pret de $60