Quote Originally Posted by ro_explorer View Post
Pe cine faci tu troll prietene? Ești un pic stresat. Bea un pahar cu apa și respira (de cel puțin 2 ori).
Am răspuns cât se poate de serios. Faptul ca limba romana lasă loc de interpretări nu e vina mea iar faptul ca te-ai trezit tu cu fata la cearceaf este strict problema ta.

E o consola proiectata din fabrica cu un sistem de răcire care presupune un circuit de aer (cu o intrare și o ieșire) . Cat timp nu obstrucționezi circuitul poți sa pui consola și sa stea pe un colt, asa, artistic,daca asta te face sa te simți bine.

Hai, acum mergi la școală, sper ca ți-ai făcut temele.
Mă faci să râd. Nu intru în polemici cu tine, cedez. Nu cred că vârsta e un criteriu care să justifice modul în care comunici și oricum cred că am state mai vechi ca tine în viață și școală, dar în fine.

Mă deranjează când un om pune o întrebare și cere un suport și unii care stau la peluză și vânează "juniorii" sau pe cei cu întrebări ce par banale - le dau răspunsuri în doi peri sau la mișto, gen al tău. Tu cum ai denumi atitudinea asta? Eu le zic simplu - Trolli.

Ăsta e un forum dedicat consolistilor și ne ajutam între noi, nu de luat la mișto.

Ca să clarific, nu cunosc persoana care a întrebat dar sunt sătul de atâția smart-ass...