@razor1987

imi amintesc periaoda de la inceputul acestei generatii de console, ps4/xb1, 2014-2015, erau reduceri extrem de bune foarte des, cand vedeai "urmeaza noaptea devoratorilor de preturi" insemna ceva, erau reduceri unice, acum in aceste nopti nu gasesti nimic nou, sunt tot reducerile alea care sunt in fiecare zi, imi amintesc cand erau jocuri relativ noi si importante cu reduceri incredibile, de exemplu The Order 1886, era undeva la 40-50 de lei, ce jocuri mai gasesti acum la o reducere de genul ala?

plus parca erau mai multe jocuri obscure in perioada aia, imi amintesc de Bound By Flame, Onechanbara Z2 etc., acum nu ai de unde, de exemplu cateva jocuri care apar zilele astea si sunt de negasit din cate stiu eu pe la altex/mediagalaxy: "Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings", "Final Fantasy XV Royal Edition", "Devil May Cry HD Collection", "Attack on Titan 2", "The Witch and the Hundred Knight 2", este trist ca sunt sute de jocuri fizice care nu se gasesc in Romania fara sa trebuiasaca a fi vanate la preturi uriase pe siteuri mai obscure