.

PRECOMANDĂ jocuri / articole God of War 2018 pentru PS4 (PlayStation 4)

CONTACT --> redactat !


•• 245 Lei / buc. (+ bonus, 3 skin-uri pentru scutul lui Kratos) - fizic, nou, sigilat.


Altele :

Figurine Kratos 18 cm (ÎN STOC) - 189 Lei
Digital (cod) - 245 lei
Digital Deluxe Edition - 275 Lei
Stone Mason's Edition - 850 Lei
Consolă PS4 Pro 1TB, Limited Edition - 1999 Lei
Loot Crate - 350 Lei
(cu hanorac GoW şi alte collectibles misterioase)
Hardcover Collector's Guide - 145 Lei + skin special pt. controller
Paperback Strategy Guide - 99 Lei





** pot aduce și altele, dacă sunt doritori, exceptând Limited Edition sau Collector's Edition.

--
Transport GRATUIT prin curier (cu verificare) în afara Brașovului, la achiziționarea a 2 bucăți. Pentru o bucată, ofer transport GRATUIT prin Poștă, la plata integrală în avans !
---

- fiind vorba de precomenzi, este necesară achitarea unui avans de minim 30 lei sau 10%. Eu voi face la rândul meu plata în avans distribuitorilor autorizați. Depunerea se face online sau la orice ghișeu al principalelor bănci din România, fie via PayPal, fie prin Mandat Poștal sau personal, în mână, în Brașov.

- ofer elemente de siguranță în privat, precum copie de buletin sau link-uri către conturile mele de eBay, Okazii etc., unde am încheiat peste 1500 de tranzacții, calificativele fiind 100% pozitive.

---
- pentru cel digital, puteți descărca jocul pe 20 aprilie, în timp ce jocurile fizice vor ajunge între 26 aprilie și 4 mai ! Ele sunt, bineînțeles, noi, sigilate și conțin bonusurile pentru precomenzi.

Dacă preferați să nu plătiți integral în avans, prețurile ramburs pentru transport sunt de la 11 Lei prin Poștă, respectiv de la 17 Lei prin curier (cu verificare).


---


Pentru alte detalii, nu ezitați să mă contactați --> redactat !
.