E un teaser. Scopul sau e sa atraga atentia... ceea ce cred ca a facut cu brio. Gameplay and stuff, s-ar putea sa vedem la E3.

Stiu ca si nevasta-mea ma corecteaza la faza cu hate (mai ales cand spun ca urasc ceva)... dar nu, nu e prea puternic. E pur si simplu un curent pe care-l vad in ultima vreme mai peste tot (nu e doar la romani). Din ce in ce mai multi nu vad decat partea goala a paharului, si e pacat. Adica, pe vremurile "bune", cand aparea ceva de genul acesta, se forma un super hype, se discuta despre cat de cool e personajul x, ce se asteapta de la joc pe baza chiar si a unei singure amarate de imagini, eram happy doar si pentru simplul motiv ca a fost anuntat jocul. These days, dupa un astfel de teaser, ti-e si frica sa mai citesti comentariile.

Corect... gusturile nu se discuta. Insa numai faptul ca ai postat in threadul jocului respectiv, si asta inseamna ca totusi nu iti este indiferent titlul. So, be positive! Poate chiar va fi un super joc!

Acum, ca analiza pe "trailer"... ma intreb daca nu cumva oamenii lucreaza si la un film, ceva... pentru ca nu cred ca au investit atat de multe resurse doar pentru o prezentare de caractere ale unui joc. Unui MadMax cu monstrii eu unul nu i-as spune nu!