Razvan are dreptate. Curentul asta din ultima vreme cu announcement la announcement si teaser la teaser e prea de tot.

Da, Monky, ai dreptate; am intrat in topic pt ca primul mi-a placut din mai multe puncte de vedere. Shooting-ul a fost blana (Id software totusi), driving-ul n-a fost rau si grafica era buna pt vremea respectiva, plus ca nu erau prea multe jocuri pe tema post-apocaliptica pe vremea aia.

Inteleg totodata de ce e cum e trailer-ul, tre sa atraga cat mai multi cumparatori si asta e curentul in ziua de azi (crazy-random-cool) doar ca la mine a avut un efect invers.

Stiu ca vom vedea azi gameplay si totul va fi in regula mai ales ca s-au aliat cu Avalanche pt un open-world mai bine structurat. Sunt convins ca jocul va fi bun.

Referitor la hatereala, ai dreptate intr-o oarecare masura. Eu am zis ca e cringe-worthy trailerul pt ca asta a fost sentimentul pe care mi l-a provocat.

Vad si eu pe alte forumuri totusi cum toate lucrurile sunt disecate la maxim si totul e pus la indoiala, lucru care ma enerveaza si pe mine. De exemplu ultimul trailer RDR2 (joc pt care sunt f. entuziasmat ca sa nu zic hyped) n-a fost primit tocmai bine pe ResetEra si majoriatea a sarit la "gatul" jocului. La fel si cu Days Gone.

Trebuie totusi sa intelegem ca oamenii nu se mai pot bucura la orice chestie si vor ca totul sa fie perfect sau WOW. Nu ma incadrez in categoria asta dar totusi, nu toata lumea a plecat cu gaming-ul de la ZX spectrum sau atari.