Mda, la mine pe X1X nu pot sa spun ca simt cum scade framerate-ul simtitor cand intru in conflict. Problema e ca ori fffffffff multi joaca cu mouse prin adaptoare speciale, ori sunt toti sunt disperati care joaca efectiv non stop de ma omoara cu 1-2 gloane, desi eu golesc incarcatorul in/spre el in acelasi timp.

Toata distractia asta dupa ce stau 5-7-10 minute sa cutreier harta si sa strang loot bun. Si e al naibi de frustrant sa vad ca doar 1 meci din 10-20, de cele mai multe ori in grup (pentru ca sanse in plus, cand te pune jos si nu te omoara direct) ajung in ultimii 10.

Si e mega bulls#it principiu ca "toata lumea are sanse egale la inceput" din moment ce eu aterizez pe harta si ma bag repede in 2-3-4-5 case, unde ma uit atent camera cu camera si poate am norocul sa gasesc un pistol (desi dupa ultimele update-uri gasesc doar gloante sau atasamente pentru arme, cam cum era inainte cu hainele) si cum ies din a x-a casa, ma omoara unu cu SCAR-L-u sau AKM-u sau alte arme de genu si vad cand imi fac loot ca aveau oamenii deja cate 2 arme si ghiozdan level 2, samd.

Mai nou am inceput sa ma joc pe iPad, unde chiar daca mai sunt AI sau auto-aim, macar exista modul Arcade, unde un joc tine max 8 minute si macar stiu ca nu pierd cel putin pe atat, doar cautand oameni pe harta.