Quote Originally Posted by raduadelin View Post
Aspectul grafic ma ingrijoreaza cel mai putin, din punctul asta de vedere in naughty dog i trust. Acum ma framanta cateva intrebari, ca de exemplu: Unde e Joel? Ce o face pe Ellie sa paraseasca siguranta caminului? Cate din mecanicile de gameplay prezentate in demo vor ramane si in jocul final?
Imi aduc aminte cum la demo-ul primei parti, Joel a scos efectiv gloantele dintr-un revolver gasit pe jos, lucru care m-a dat pe spate atunci. Mecanica respectiva nu si-a gasit locul si in varianta finala, acesta fiind doar un exemplu. Acum, in mod similar, Ellie a scos sageata din cadavrul ala pentru a o utiliza ulterior. Oare va ramane asa sau totul se va rezuma la un simplu triangle press si sageata va aparea in inventar?
Tot in trailerul asta este o faza in care Ellie isi scoate un glont sau o bucata de metal (nu am vazut clar) cu cutitul si suspina de durere. Mi-a placut mult momentul.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post added 12-06-2018 at 22:34 ----------



---------- Post added 12-06-2018 at 22:35 ----------

[QUOTE=vladthegamer;1434268]Tot in trailerul asta este o faza in care Ellie isi scoate un glont sau o bucata de metal (nu am vazut clar) cu cutitul si suspina de durere. Mi-a placut mult momentul.


Sent from my iPhone using Tapatalk[COLOR="Silver"]

---------- Post added 12-06-2018 at 22:34 ----------

http://www.pushsquare.com/news/2018/...y_levelling_up


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post added 12-06-2018 at 22:36 ----------

[QUOTE=vladthegamer;1434268]Tot in trailerul asta este o faza in care Ellie isi scoate un glont sau o bucata de metal (nu am vazut clar) cu cutitul si suspina de durere. Mi-a placut mult momentul.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post added 12-06-2018 at 22:34 ----------



---------- Post added 12-06-2018 at 22:35 ----------

[QUOTE=vladthegamer;1434268]Tot in trailerul asta este o faza in care Ellie isi scoate un glont sau o bucata de metal (nu am vazut clar) cu cutitul si suspina de durere. Mi-a placut mult momentul.

http://www.pushsquare.com/news/2018/...y_levelling_up

---------- Post added 12-06-2018 at 22:41 ----------

E3 2018: The Last of Us: Part II Is Seriously Levelling Up - Push Square