Quote Originally Posted by solecon View Post
(P.S. Absolut rusinos chat-ul, in timpul conferintei. Puteti sa umpleti thread-ul de politica, razand de limitele gandirii anumitor votanti , dar nu a fost nicio diferenta intre ce am vazut azi-noapte pe chat si ce am vazut sambata la acel miting.)
Iarta-ne te rog ca am indraznit sa glumim pe Chatbox si sa nu fim pupincuristii aplaudaci consacrati care la orice porcarie sa aclamam frenetic. Credeam ca te-ai obisnuit cu nebunii de pe CG in atatia ani. Nebuni care btw, eu cred ca s-au cam prea cumintit... si am impresia ca au ajuns la varsta la care isi fac somnul de frumusete avand in vedere orele "tarzii" ale conferintelor.

Anyway, daca nu ai vazut nici-o diferenta intre noi si meeting-ul facut cu japca de pesedisti, eu ti-as recomanda sa nu mai folosesti Chat-ul. De fapt, daca ma rogi frumos, pot sa te si blochez acolo... Nu de alta, dar ne compari cu o mizerie ordinara si deja mi se pare cam mult.

Btw, daca in continuare cautati acea maxima seriozitate si va deranjeaza glumele unor consolisti, va recomand sa incercati pe Computergames. Oh, wait...