Quote Originally Posted by djleo666 View Post
Off topic....oare unde e Tacconi sa ne zica o parere sincera despre E3-ul de anul asta...

On topic: au aratat cateva jocuri care se vor lansa anul acesta si foarte multe care se vor lansa anul viitor. Deci...teoretic pana la urmatorul E3 ne multumim cu:
- Spiderman
- RDR 2
- AC Oddisey
- BF V
- CoD BO4
- FIFA 19
- SIMS
- Forza
- si ce se mai lanseaza pe final de an.

Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Am stat azi si m-am gandit ca o sa cheltui o gramada de bani in urmatoarele 8 luni :
  • RDR2
  • Fallout 76
  • CoD BO4
  • Forza Horizon 4
  • Metro
  • Anthem
  • Days Gone
  • The last of us 2
  • Pokemon
  • Overcooked 2
  • later edit: Destiny 2 Forsaken + anual pass-ul ma-sii.

Doamne-ajuta!



Din lista aia, eu mi-am precomandat deja Battlefield V si cam asta o sa mai iau pe anul asta. E cam singurul joc (ce apare in perioada imediat urmatoare) care m-a impresionat si probabil Hitman 2, Forza Horizon 4 si poate Darksiders 3 daca sunt ceva de capul lor dupa lansare.

Despre Metro inca mai astept informatii si oricum nu apare anul asta, deci nu ma grabesc sa-l precomand si pe ala.


Red Dead Redemption 2 il cumpar poate undeva prin 2020 cand se va lansa si pe PC si cam tot pe atunci trebuie sa apara si Cyberpunk 2077.
Cam astea sunt singurele jocuri care mai reprezinta interes major pentru mine pana in 2020 si urmatoarea generatie de console.

Restul - niste reciclari obosite.
M-as ura pe mine insumi daca mi-as irosi banii pe Black Ops 4, Assassins Creed Odissey , Spider-Man, Anthem, Pokemon si Fallout 76.
E doar opinia mea!