Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Pai daca nu mai poti propun sa ne oprim, ca nu iei achievement daca ai ultimul cuvant.
Cand ati sarit 3 si a inceput ala sa-mi puna etichete ca stie el ce fel de gamer sunt eu doar pentru ca am criticat un joc pe care il detin (nu un trailer, ca nici n-am putut sa ma bucur de E3 anul asta de hateri), va dadeati like unii altora, acum ca au exprimat si oamenii astia o parere brusc ei 'generalizeaza'.
Gata hai, Nier Automata este ce nici Half Life 2 n-a fost la vremea lui. Albastrul nostru care esti in ceruri, sfinteasca-se PSN-ul tau.
Nu tin sa am ultimul cuvant dar vad ca nu intelegi despre ce vorbesti si tin sa te edific:

Repet pt ultima oara, n-are treaba cu platforma. Toti care aduceti in discutie treaba asta nu faceti decat sa-mi dati dreptate ca tot ce faceti aici e un console war. Eu n-am adus vorba O DATA de platforme pana cand n-a facut-o iry, dar se pare ca unii nu se pot abtine.

2. N-am zis ca toti generalizati ci doar luke mai sus cu aberatiile alea de reguli. A afirmat ironic ca developerii japonezi sunt de neatins, precum si ND. Astea doua din cata scoala am facut eu sunt generalizari, mai ales ca m-am argumentat mai sus de ce si cum.

3. Ironiile tale sunt puerile. Iti mai zic o data poate intelegi: n-am zis ca Nier Automata este o capodopera a vremurilor noastre sau ca este aproape de a fi jocul anului. Mai citeste o data tot ce am scris pana acum daca nu esti convins. Nu. Tot ce am afirmat este ca Nier Automata este genul de joc care apare o data pe generatie, la fel cum si SOTC a fost la vremea lui. Nici SOTC n-a fost cel mai bun joc pe care l-am jucat pe ps2 dar a fost unic.