Da man ai dreptate,iar eu am incercat pe cat posibil sa respect primele 4 reguli enumerate de tine de la inceput de cand joc,nu cred ca mai vazut prea des sa pun spownuri asa airea de florile marului.A 5-a regula e putin mai greu de indeplinit fiindca nu prea este timp sa te intorci cu spatele in directia in care te deplasezi, cat mai repede posibil, si sa mai pui spown fiindca deobicei esti omorat imediat.Doar daca esti intr-un loc restrans si nevazut de nimeni mai ai timp sa pui spownul cum vrei tu.Iar faza ca te spownezi catre o tureta asta nu e din vina tacticianului,fiindca tureta aia a fost pusa acolo de catre echipa adversa dupa ce a fost pus spown pointul ca un mijloc de aparare
L.E.: si inca un ultim fact,de multe ori daca stai sa le gandesti prea mult nu mai apuci sa pui nici un spown ca te ciuruiesc aia de nu te vezi,asa ca e bine cateodata pe plansele mari in general unde ai de alergat de te saturi sa mai pui si cate un spown asa de florile marului(mai ascuns daca se poate) ca sa fie acolo ca nu se stie ce misiune urmeaza, si daca ai vreun spown prin zona te ajuta mult
L.L.E: as mai adauga o a 6-a regula destul de importanta zic eu,niciodata sa nu fie puse 2 spown-uri unul langa altul!