Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Daca aveti frustrari personale legate de anumite companii aveti thread separat sau puteti posta in sectiunea off-topic.
Threadul asta se numeste 'Cyberpunk 2077' si vreau cand dau click aici sa citesc despre jocul asta, nu sa vad mereu si mereu si mereu si mereu cum va exprimati propriile frustrari legate de anumite companii.

A inteles toata lumea ca sunteti o mana de oameni care aveti un beef cu EA si/sau Ubisoft si/sau XYZ, probabil nu v-au acceptat la interviu sau v-au dat afara nu stiu, problema voastra, dar devine un subiect scarbos si invechit si nu suntem obligati cu totii sa stam mereu sa citim IN FIECARE THREAD despre cat de jegosi sunt EA, sau Ubisoft, sau X, sau Y.
E offtopic si e un offtopic care miroase a mizerie si a jeg de sub unghii.
Eram sigur ca o sa iei trigger la postul meu, deaia l-am si facut. Eu n-am mai discutat pe niciun alt topic despre asta. Ura fata de EA provine de la faptul ca au distrus o gramada studiouri care faceau jocuri bune (si inca continua sa faca asta) + ca tin prizoniere o gramada de IP-uri pe care altii le-ar putea folosi cum trebuie. Imagineaza-ti doar o secunda cum ar fi aratat un Star Wars facut de un studio ca si CDPR, lucrat la el 5-6 ani comparat cu ce au facut EA.
Aah da si "postarea" ta tot la offtopic se incadreaza.

Edit: My bad Espiritus, m-am grabit sa dau exemplul cel mai cunoscut, dar care nu e tocmai accurate. Oricum se gasesc usor pe google ip-urile alea "prizoniere" daca intereseaza pe cineva.