Quote Originally Posted by Espiritus View Post
^Gandire tipic romaneasca. "Daca eu fac ceva oricum nu se schimba nimic, si prost esti tu ca incerci."
Uite fix de-asta nu a iesit nici dracu' la vot si acum guverneaza PSD, printre altele. Pentru ca tu si toti ceilalti faceti diferenta.
Ai dreptate cu ce zici, doar ca nu in cazul de fata. Am fost si la vot si la proteste...

Cred ca fiecare e liber sa-si aleaga luptele pe care le duce. Eu de exemplu am ales sa pierd timp in plus sa selectez gunoiul pe care il produc si sa il reciclez in fiecare weekend. Tot eu am ales sa pierd 5-10-15 minute in plus in trafic si sa conduc responsabil si ca un om normal si nu ca un animal. Iarasi, am ales sa pierd seri la rand sa ies la proteste ca poate se schimba ceva.

Dar cand aud ca daca eu si inca 3 de pe forum nu am fi cumparat de la altex si as fi ales sa pierd bani si alt timp in plus, as fi dat o palma celui mai mare retailer de IT&C din tara, pur si simplu nu mai am energie sa dezvolt subiectul.

Uite, poate a sunat acid reply-ul meu de dimineata da nu am vrut sa intru in polemici cu tine. Tu pe de alta parte ai atacat direct. C-asa-i in tenis!

Iar colegul de forum care a platit in monezi... bv! Le-ai aratat tu! In loc sa te razbuni pe companie, te-ai razbunat pe ala de la casa/pompa. Aia mari tot si-au primit banii. Poate data viitoare daca e asa scumpa benzina mergi cu bicicleta. Zic si eu.

Pana la urma, aia mari de la conducere fac banu gros si noi astia de jos ne batem intre noi cu impresia ca ii pedepsim pe ei. Asa e si in politica si in orice alt domeniu.

Fiti si voi mai blanzi!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk