Quote Originally Posted by nina View Post
am testat 5 min beta si i-am dat delete ca atat de mult mi-a placut
am jucat pe clasa assault si de cate ori apasam sa trag fiindca era automat chiar daca tineam 1 sec mi se ducea arma in sus si trageam ca la nunta
o fi mai greu de controlat sau trebuia sa fac eu modificare la sensibilitate?
Trebuie sa-ti faci upgrade la arma, iar acolo ai si stabilitate verticala/orizontala , imprastierea golantelor.. tras cu tinta la ochi si altele depinde in functie de ce alegi , daca jucai cu medicul era mai ok arma aia.

---------- Post added 11-09-2018 at 10:06 ----------

Quote Originally Posted by Zero View Post
Are legatura cu faptul ca nimic nu merge bine in joc, ca au luat un joc bun (BF1), au trantit un alt skin, au luat tot ce era bun in BF1, au aruncat la gunoi si au venit cu altceva total deplasat si mediocru.
problema e ca au schimbat si nu au terminat.. jocul e bun , ai incercat un beta test care defapt este un alfa +

---------- Post added 11-09-2018 at 10:07 ----------

Quote Originally Posted by Darthstone View Post
Aveam pe lista BF1 sa il iau cu tot cu season pass, dar daca tot asa e ca V, atunci nu stiu ce sa zic.
BF1 e diferit si in primul rand terminat, in ceea ce priveste partea de soft, BF V cred ca o sa fie gata prin ianuarie / februarie ca si soft ( eu sper sa ne faca o bucurie si sa termine cu majoritatea bugurilor pana in noiembrie.. )