Quote Originally Posted by Dant3 View Post
De ce nu e frate, Dudelange?
Sa ne fereasca cel de sus sa fi inclus echipe strict pe criteriul calificarii in real life, fix anul asta fatidic... pentru ca in mod normal an de an avem si noi cel putin o echipa in Europa.
Lasa sa se tot bucure lumea ca ies campioane echipe din astea smechere care se duc si irosesc din primul tur cu nonsalanta locul in europa si coeficientul.
Deja am ajuns sa jucam 3 tururi preliminare cot la cot cu virgula campioana Georgiei, din cauza acestor 'campioane' smechere care au facut zero puncte la coeficient in ultimii ani.
Hai daca e sa nu mai luati voi niciodata nimic, incluzand aici si vecinii mei din Constanta cu stadionul in camp care au luat titlul si apoi au venit cu tolba plina de la Nicosia, apoi eu irosit iar coeficientul si locul in Europa cu marele club Vitesse Arnhem.

CFR merita sa fie in Fifa macar pentru bucuria pe care ne-au adus-o in anii de glorie 2008-2012, au facut o imagine frumoasa tarii in Europa si au carat multi saci de coeficient.
FCSB nu are cum sa fie pentru ca nu mai stie nimeni cine este, abia daca mai stim noi. Au avut grija sa distruga un simbol national, au reusit.