Quote Originally Posted by vraci09 View Post
Da , știu ... Oricum nu sunt pretențios când vine vorba de televizoare . Doar că mă gândeam că se merita pentru 100 lei un televizor o idee mai mare și pe hârtie cu câteva avantaje ...
Oricum mă scoate din sărite treabă aia cu blackscreen-ul , aseară am mai pățit o data . Am făcut puțin research pe net și am găsit că ar putea fi 3 cauze : 1. HDCP-ul e posibil sa fie de vina , ar trebuii sa îl dezactivatez
2. Să schimb la setările consolei din 4k-RGB in 4k-YUV420
3. E cablul de vina și ar trebuii schimbat ... Chiar daca cablul e cel din pachetul consolei , care e nou nouț.
Mă miră faptul că nu s-a lovit nimeni de problema asta ...
Legat de cele 2 modele , oare poți să-ți dai o părere ?
eu m-am lovit de problema ta , chiar cu cablul original de PS4..l-am inlocuit si gata!

---------- Post added 24-09-2018 at 15:22 ----------

Quote Originally Posted by Danny View Post
Cum pot sa dau block sa nu mai fiu adaugat in grupuri cu oameni cretini? Tot ma adauga niste virgini in grupul lor de ESO, dau leave si dupa iara ma adauga. Nu ii mai suport, intr-una imi apare notificarea de mesaj. Nici macar nu am jocul, nu stiu cum au dat de mine, am vreo 4-5 prieteni pe PSN...
de ce nu verifici mai bine setarile din Privacy? la ultimele update^uri au implementat multe chestii legate de treaba asta.