Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
Si uite asa citesc si mi se confirma si mai mor putin... mai fac un mini atac cerebral, cred ca e clar de ce nu vom beneficia niciodata de servicii si suport in gaming ca in alte parti da?
I se rupe frate ce nu intelegeti, da-l drequ de store romanesc ce-i trebuie lui sa fie recunoscut de aia carora le umfla dodoasca de bani. Merge si asa incognito cu UK/US, ca hotii aia de parizere ... ca doar are acelasi gust parizeru da-l drequ ce conteaza.
Sa stam asa ca imigrantii aia ilegali ai gaming-ului, cu conturi in alte tari si cupoane valorice.
Ce ne trebuie noua recunoasterea drepturilor, sa plece si astia cu PS Store Romania ca si asa suntem putin mai multi decat Cipru... ce ne trebuie noua...
Stai frate sa-ti dau si like, daca ti se rupe cu atata pasiune de PS Store-ul romanesc si de faptul ca existenta Playstation Network & Store Romania este SINGURA recunoastere oficiala a gaming-ului romanesc din istorie.
Citind asemenea ... asemenea... ma intreb oare cine i-a pacalit pe astia sa vina in Romania, tara in care toate ni se cuvin din oficiu si ni se rupe de toate pentru 3 euro juma' si nu stim sa apreciem nimic .
Man, daca tu vrei sa "salvezi" gaming-ul romanesc, nu asa se face; stand pe un forum sa te plangi ca nu fac toti ca tine.
Ti-am dat motivele pt care nu folosesc Ps store-ul nostru. Ca vrei tu sa ma cataloghezi, asta-i partea a doua.
Esti un pic imatur daca tu crezi ca-i pasa cuiva ca esti afiliat gaming-ului din Ro sau din Moldova sau mai stiu eu de unde. Puteau sa fie si 10 mii de useri logati in Ro, tot ce vroia majoritatea dicta, asa ca eu tot nu puteam sa-mi cumpar jocurile care ma pasioneaza pe mine nisate.
Daca v-ati incorda toti asa si cand vine vorba de tara asta, la modul concret, ar fi ceva.