Single post: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #2942 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Azi au venit cateva chestii de pe Amazon & Co. In ordinea numarului de pe tricou: Cabluri (lots of them), Ceai (for the lady), 3 in 1 Handwarmer (ca e frig), Senzor de temperatura si umiditate (pt. frigider, ca sufera), Adaptor masina ODB II (pt. ca pe fostul l-am facut cadou), O extensie de priza pt. masurat (I love TackLife products), Un stand pt. telefon (care e si Qi charger - nu stiu cat de bun insa, eu l-am luat pt. stand), O stropitoare de la Gardena (pt. ca se strica astea pe capete) si ceea ce spune lumea ca ar fi cel mai bun Vanish pentru curatat pete rapid (we shall see about that). Cam atat.
    Attached Images Attached Images achizitii_diverse_amazon_img_9208.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9217.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9216.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9215.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9214.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9213.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9212.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9211.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9210.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9209.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9193.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9205.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9204.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9203.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9202.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9201.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9198.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9197.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9195.jpg achizitii_diverse_amazon_img_9194.jpg