Quote Originally Posted by maspax View Post
@Media Galaxy
mai aduceti PSN cards 100/250 lei? si este posibil sa mai aveti stoc pentru aceste jocuri: Bound By Flame, Risen 3 Titan Lords Enhanced, Tales of Zestiria, Tales of Berseria, Persona 5 Dancing, Yakuza Kiwami, Full Metal Panic Fight Who Dares Wins, Naruto Shippudent Trilogy/Legacy?

Au mai sosit PSN cards la depozit, urmeaza sa se faca transferul si catre magazine si va aparea in scurt timp si pe site.
Bound By Flame - nu mai avem stoc momentan
Risen 3 Titan Lords Enhanced - nu mai avem stoc
Tales of Zestiria - nu mai avem stoc
Tales of Berseria - nu mai avem stoc
Persona 5 Dancing - furnizorul oficial ne-a transmis ca vor aparea cateva editii noi Persona 5
Yakuza Kiwami - primul titlu din serie nu mai e pe stoc, dar avem Yakuza Kiwami 2
https://mediagalaxy.ro/yakuza-kiwami...k-edition-ps4/
Full Metal Panic Fight Who Dares Wins - nu mai avem stoc
Naruto Shippuden Trilogy/Legacy - nu mai e pe stoc, dar avem Naruto to Boruto
https://mediagalaxy.ro/search/?q=Naruto+to+boruto


Quote Originally Posted by ymy View Post
@Media Galaxy
Am si eu o precomanda pentru Assassin's Creed Odyssey Omega Edition. Am luat legatura cu reprezentanti ai Media Galaxy, atat prin formularul de contact cat si telefonic si i-am rugat sa faca tot posibilul sa pot primi si eu jocul in ziua lansarii, tinand cont ca sunt din Timisoara. Am primit si in scris si verbal acelasi raspuns: comanda se onoreaza in una sau doua zile de la lansare. In aceste conditii, e clar ca voi primi jocul doar luni, sau mai sigur marti.
Nu se poate totusi, confirma si expedia jocul inca de astazi, spre Timisoara? Cu siguranta el este deja in stoc si Media Galaxy stie deja de mai mult de doua saptamani, de cand am facut precomanda, ca eu doresc respectivul produs.

Pun si un PM pentru Media Galaxy.
Salut. Din pacate acela este mesajul standard al colegilor de la Call Center. In clipa de fata se pregatesc pentru livrare toate precomenzile astfel incat sa plece din depozitul nostru astazi si sa ajunga maine la voi. Din acest motiv ati primit si acel mail preliminar de confirmare.