Quote Originally Posted by nops66 View Post
Mie mi se pare mult mai greu in Squad Battles, cred ca peste 30% din infrangeri sunt de la AI Legendary. Joc 4-1-3-2 defensive in Battles si castig destul de chinuit, rar inscriu 5 goluri pe Legendary. Daca joc o rotatie pe zi si toate din w/e pe world class, prind elite 3.

La w/e league nu mai sunt pachete la reward-uri, pica o serie de jucatori din care alegi si sunt toti untradable? Nu am jucat deloc pana acum.

joc pe legendary doar daca echipa e slaba gen bronze/silver sau daca e gold conteaza sa aibe sub 79 ovr si nu sa aibe vedete care pot face diferenta sau portar prea bun si desigur team chem slab de tot gen 40-50 ca anumiti jucatori vor fi pe minus la atribute si acolo poti face diferenta
atac unde sunt lenti rau ca eu am pe depay 98 pace,traore if 98pace si martial 99 pace
mi-a dat numai echipe full gold in ultimul timp si cu 100chem ceea ce mi se pare exagerat
in nu stiu ce runda cea mai slaba din cele 4 avea 85 ovr team cu 54 chem si celelalte 3 81+ team ovr cu 100 chem si aveau bronz subs
conteaza mult si ce echipe iti da