Quote Originally Posted by LucKos View Post
Guys, poluanți rău thread-ul. Plângeți-vă direct la ei pe site, în call-center, plângeri la organele abilitate.

Dc o faceți aici unde băiatul ăla intră pro-bono și mai răspunde este fix - pix.

Nu cred că scopul thread-ului este să ne vărsăm frustrările. Cred că feedback-ul e clar.

Plus că sunt alternative: emag, flanco.

Nu e prima dată când nu livrează day one. Băiatul respectiv a și setat așteptările acum ceva timp că e long-shot să onoreze toate pre-comenzile de vineri.

Vreți day-one neapărat luați de la shopto, amazon, etc. Dar plătiți mai mult. Văd că si emag au început să țină pasul cu availability-ul pt day one.

Concluzia, degeaba vă plângeți aici că nu se rezolvă nimic. Spamati sursa.

Concret ce puteți face, este să refuzați livrarea de luni și să cumpărați din altă parte. Când si-or rula rapoartele o să ze vadă o problemă.

Hai, weekend fain tururor și spor la joacă!
Acest topic pt asta a fost făcut, sa se plângă lumea. Stai liniștit că eu de exemplu am făcut și plângere către ANPC, online. Aștept cele 30 de zile sa vad răspunsul. Întâi am zis sa rezolv amiabil, aici și la telefon. Am acceptat propunerea lor dar în zadar, nu a mai venit nimic.