Quote Originally Posted by chris diaz View Post
Ia mai uita-te la poza si comparand proportiile celorlalte obiecte din decor, poti jura ca tv-ul are 3 metri si ceva? Este un tv cu diagonala de 123 cm, nicidecum unul de 123 inches. Asta dupa o simpla cautare pe Google.
Te rog sa ma scuzi, nu mi-as fi dat seama daca nu mi-ai fi zis, multumesc! De obicei imi dau seama din model (aici apare 49, deci...). Insa de data asta am vazut ca posesorul a scris 123" si am zis ca sigur atat e, ca doar n-o sa fie o greseala micuta, nu? Inca odata, multumesc pentru ca mi-ai spus cum sa identific dimensiunea, raman dator.

Nu mai poti nici sa faci o glumita ca vine cineva si o ia la modul serios, asta pe un forum de "gameri", oameni care ar trebui sa aibe un simt al umorului. Oh well... As pune si eu poze cu coltul meu, dar momentan e mizerie mare, incerc luna asta si poate bag si eu ceva dude sa-si ia revansa felixanu

Quote Originally Posted by musat View Post
Ai avut o revelatie ? Sti ca postul este din 29 MARTIE ?
Da, am intrat mai rar si s-a intamplat ca acum sa mai dau prin thread-uri cu privirea. Inainte sa critici n-ar strica sa mai verifici cu cati de i se scriu diverse cuvinte, folosite in diverse contexte. M-am saturat de mult de "sti", "trebuii", "dorii", "vi", etc. De obicei le trec cu vederea, mai ales pe forumuri mai relaxate (vezi mai sus), dar acum trebuia sa-ti zic, daca tu ma ataci...