@dragosbc nu am luat, multumesc dar trebuie sa recunosc ca nu m-a dat pe spate la unele chestii. Dar merita la banii astia.
De 2 zile "mesteresc" la el. L-am zapacit si pe @keanustar. Sunt si pretentios si ma plictisesc si repede, dar incet, incet, o sa-si faca loc in viata mea

In alta ordine de idei, Carrefour are promotii bune in ultima vreme (la TV-uri) cel putin. Este al 2-lea in decurs de 1 an pe care il cumpar de la ei, la pret foarte bun.
Pandeste, tine-ti pagina deschisa in browser, verifica frecvent, nu stiu ce sa zic. Eu am avut noroc cu @Dant3 ca a postat, altfel nu vedeam.
Pe de alta parte sa stii ca au avut destule bucati, nu ca pe le la.. alte case. Eu am dat comandat pe 2 parca, si cand am verificat pe 5 (daca nu ma insel), inca mai aveau stoc. Prin urmare, in cazul in care vor mai avea promotii similare, si pastreaza aceeasi abordare, ar trebui sa fie stoc destul.

PS: Carrefour face push mare pe online, de vreun an de zile incoace. Au o strategie globala, nu este chiar intamplare. Fara a face reclama in vreun fel, merita urmariti.