Quote Originally Posted by blondutzu View Post
Ai scris mult fara sa zici nimic, fara suparare.
Nu iti place jocul pentru ca nu castigi sa inteleg? Buna motivatie.
Din contra, a scris mult si a spus TOTUL. Eu oscilam ce jocuri sa iau dintre cele doua pentru ca nu stau sa arunc zeci de milioane ca sa le iau pe toate si nici nu am timpul necesar sa le incerc sa le joc pe amandoua. Si MAI ALES, cand intru online, in niciun caz nu imi place sa mor instant, fara sa apuc sa fac ceva. Xander are 100% dreptate, pentru maniaci care dorm cu gamepad-ul/mousul in mana, poate e interesant, e un fel de Champions League. Dar acolo joaca doar cateva echipe, cum bine a zis si el. Jocurile online au prins atat de mult la public pentru modurile clasice. Nu degeaba chiar si in ziua de azi, dupa aproape o vesnicie, CS inca e printre cele mai jucate, cu vechile moduri. Nu schimbi o reteta care merge, parerea mea. Orice ma joc, vreau sa fiu tinut "in priza" si nu e distractiv sa trag un foc si apoi sa ma uit pe harta 10 minute la altii. Si sa nu aud replici "vai, nu esti tu bun", ca sunt penibile si tocmai asta incerca si Xander sa spuna, ca oamenii "de rand" nu sunt atat de buni la jocurile astea tocmai pentru ca nu au timp de asa ceva.