Salut, multumesc pentru raspuns.

Pentru mine sa mai joc acest beta este tardiv, dar pentru alte ocazii (si poate si pentru alti clienti care habar nu au ca mai usor se comunica pe forumul CG cu Gameshop decat pe email-ul firmei) as prefera ca pentru jocurile unde producatorul ofera astfel de coduri, clientii sa le primeasca la timp, pe adresa de email din contul de client sau ca update in statusul comenzii de pe site, fara sa fie nevoie sa le cerseasca nimeni individual cu riscul de a i se face farse la telefon.

In tarile civilizate li s-a dat codul de catre magazinul unde au facut precomanda (amazon, best buy, etc) fie in ziua lansarii comenzii fie a doua zi. Eu precomanda am facut-o in iunie, iar beta a inceput la 1 noiembrie. Timp berechet, in opinia mea. Am tot verificat mail-ul si istoricul comenzilor de pe site dupa ce a anuntat Bethesda perioada de beta, sperand ca va aparea acolo un cod. Mesajele le-am trimis cand am vazut ca mai e o zi si nu se misca nimic. Ati modernizat site-ul, ati putea moderniza si atentia la astfel de "mici" detalii care stirbesc increderea si asa firava a consumatorilor in retail-ul romanesc.

Numai bine.