Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
Subscriu... Joc overrated, povestea m-a plictisit, voice acting mediocru (cum e de obicei in RPG-urile astea cu mult dialog), combat repetitiv si simplist (jucat pe cea mai grea dificultate). Singurul + pt mine a fost grafica si sunetul. Da, am terminat jocul. Nu, nu cumpăr FIFA...
Ca ti se pare overrated e una dar hot-take-ul asta e cam flame bait. Voice acting mediocru, what? Chiar sunt curios sa-mi zici si mie macar 5 jocuri la fel de mari cu voice acting la fel de bun sau mai bun.

Cred ca traim intr-o perioada in care piata jocurilor video e supra saturata ca altfel nu-mi explic cum strambati din nas la jocuri precum Witcher 3. Da, are combat repetitiv dar pentru un joc atat de mare si amplu, e super ok. Nu-i Dragon's Dogma, dar nici DD n-are povestea si bugetul astuia.
Inteleg ca fiecare are gustul lui dar nu poti sa compari mere cu pere. Cand te apuci de un joc atat de mare precum W3 sau Skyrim si dupa aia te plangi ca te plimbi tot timpu' pe harta spune ca nu stii la ce te inhami. Astea-s jocuri in care miezul e fix explorarea, leveling-ul, etc. E ca si cum ai juca un jrpg si dupa aia te plangi ca vai cat grind e in joc.