Referitor la ultima intrebare, habar nu am dar si eu as vrea sa stiu cat timp am petrecut pana acum. Probabil din aplicatia aia se poate vedea dar eu n-am instalat-o pe telefon.

Circula un filmulet pe net cu setarile pe care sa le faci ca sa ai un aiming mai fin daca joci pe free-aim. Eu asa joc si m-am bucurat mult mai mult de joc, fiecare confruntare fiind speciala. De regula imi pastrez dead-eye-ul pentru banditi si ambuscade pt ca e destul de greu sa dau headshot-uri pe cal, desi se mai intampla.
LE: asta



Raportul dintre liniste si evenimente e f.bine programat in joc. Sunt dati in care pur si simplu calaresc si admir cum se strang norii si incepe o furtuna fara sa se intample absolut nimic dar sunt si dati cand imi pun un waypoint dar pana sa ajung acolo, omor niste bounty hunters, platesc bounty-ul si culeg si nush ce plante pt challenge. Vorbea si ACG intr-un video treaba asta; raportul asta despre care vbesc face ca fiecare eveniment sa ramana memorabil, spre deosebire de alte open-world-uri unde esti bombardat non-stop cu evenimente incat toate devin o ciorba si nu-ti mai aduci aminte nimic.

Intrebarea mea e alta; care-i faza cu "artefactele" pe care le vor membrii din camp? Una vrea o oglinda, altu vrea o pipa? Ajuta la ceva sau sunt doar collectibles? Cum imi dau seama ca le am la mine, se bifeaza ceva automat?