Single post: Comunitatea LEVEL - Concurs 2018

  1. #5 SP
    Member PumaS's Avatar
    De inceput o sa incepem cu inceputul cum spunea un "mare" compozitor Roman.

    Fiind un copil la vremea aceea care a fost marcat pozitiv de revista LEVEL mergeam cand aparea si o achizitionam de la orice chiosc o prindeam, citeam, radeam, ma bucuram de fiecare fila apoi timpul a trecut si cumva aflu ca o sa mai apara o asemenea revista intitulata NIVELUL2, dau din coate ma intereseze aflu ca exista si un site intru pe citesc deveneam din ce in ce mai entuziasmat, observ si o rubrica unde scria mare ABONAMENT 12 EDITII NIVELUL 2, asta inseamna 12 reviste dupa mintea mea de copil batran, bag in cos abonamentul scot cardul achit suma de 240 RON imi frecam mainile de fericire abea asteptam sa vina ziua lansarii, stau linistit observ ceva intarzieri zic eh o fi normal vine revista numarul 2 stau ce stau astept cu entuziasm numarul 3 al revistei NIVELUL 2, si astept si astept si astept trimit un e-mail catre [email protected] primesc un mail minunat ( vezi poza 2 ) ma conformez si din nou astept astept astept si conform calendarului pe care il privesc ne aflam in 20.11.2018 si ce credeti eu tot revista nr 2 si atat o am in colectie dupa ce eu am platit suma de 240 RON ( cred ca este cel mai scump exemplar scos vre-odata ). Nu sunt genul de om sa insist sa ma duc la ANPC/OPC si alte institutii formate din 3 maxim 4 litere fiindca din cate se vede si aici reputatia mea este de "Pumas si just really nice" nu pot strica aceasta reputatia cladita din 2008 pana acum pe acest minunat forum pe care il ador si iubesc. Doar ca vreau si altii sa afle cu cine au de aface, am citit inclusiv AICI : https://forum.candaparerevista.ro/vi...hp?f=75&t=1153 exista o persoana care spune urmatorul lucru altui membru de pe forum" Oamenii centreaza si tot ei dau cu capul. Atat timp cat aceeasi oameni scriu revista, o livreaza, dau cu limba pe plicuri, dau cu mopul samd., hai sa fim mai intelegatori. Sigur vreun vecin de-al tau nu citeste o revista gratis? Fii mai zen, nu cred ca si-a propus nimeni sa se imbogateasca dandu-i teapa " . Deci nu se considera teapa plata a 240 RON pentru 1 numar dar se considera teapa cand cumperi un lucru de pe olx sa spunem defect . Eu unul consider ca am luat O MARE TEAPA, sau macar incercati sa puneti altfel problema suntem un ONG si avem nevoie de suport din partea voastra cine vrea doneaza, dar nu sa spuneti ca oferiti 12 NUMERE si defapt acele 12 NUMERE urmeaza sa le primeasca a 3 a generatie dupa cel care face abonamentul ..... Iar dupa 2 ani sa aparem pe forumuri cu premii suprirza dar cu singuranta nu din banii mei sau a altor 10-20 ca mine doar ca sunteti voi baieti si oferiti CADOURI ca deh suntem in perioada aproximativa de SARBATORI DE CRACIUN. Eu unul nu am nevoie de explicatii nu am nevoie de numerele ratate am nevoie de putin obraz suptire din partea voastra si eventual suma mea de bani 220 RON daca nu ma insel sa fie donata catre contul indicat de MONKY si sa ajutam IMPREUNA ACEST FORUM MINUNAT

    Conform spuselor voastre sunteti o mana de entuziastia care sustin acest frumos TREND / PASIUNE


    " Cine suntem noi?
    Cei din comunitatea LEVEL deja ne știți, pentru toți ceilalți, suntem o mână de entuziaști care administrează forumul https://forum.candaparerevista.ro/, urmașul spiritual al forumului revistei LEVEL. De curând am lansat și un site www.candaparerevista.ro unde puteți găsi review-uri scrise de utilizatori de pe forum și retrospective săptămânale din industria jocurilor.


    PS : am tinut sa precizez acest lucru doar ca idee daca nu sunteti voi atunci mult succes si sa ramana scris aici pentru cei care mai au interes sa faca abonamente la aceasta revista minunata
    Attached Images Attached Images 2.jpg 21.jpg