Quote Originally Posted by raduadelin View Post
Pai tot din categoria "treaba mea" face parte si prima ta afirmatie, ca jocul te-a lasat rece. Ideea aia de ce ai vrut sa o impartasesti cu noi?
Daca vii si arunci o astfel de afirmatie, ar fi normal sa ne spui si ce tip de joc te-a emotionat pe tine, ca sa ne dam si noi seama ce fel de gamer esti.
El nu a spus ca jocul l-a lasat rece. A spus doar ca nu l-a sensibilizat pana la lacrimi (daca am citit eu bine), e vorba de modul in care percepem fiecare dintre noi acest joc.

Nici eu, de exemplu nu sunt sensibilizat pana la lacrimi. Cu toate astea, cred ca-i unul dintre putinele jocuri din ultimii ani care m-a facut sa ma trezesc dimineata arzand de nerabdare sa aflu ce se mai intampla cu prima ocazie cand am sa prind ceva timp liber. Asta spune multe, este un joc fantastic, no doubt.

Pe de alta parte, daca voi ati varsat o lacrima, nu sunteti de judecat, fiecare cu sensibilitatea lui, nu-i nimic rau in asta, este doar o alta confirmare ca este un joc fantastic si cum avem parte de din ce in ce mai putine jocuri fantastice...


Sent from my iPhone using Tapatalk