Quote Originally Posted by dorin_star View Post
Nu vreau sa fiu rautacios dar ne-au cam tras la gingie cu jocul asta . am platit 290 lei la precomanda si dupa nici o luna este la reducere , avand in vedere multitudinea de probleme pe care le are jocul asta am asa un mare sentiment ca am fost luati de fraieri toti care l-am cumparat. Colac peste pupaza dupa ce m-am unplut si in seara asta de nervi dupa numai 2 ore de joc primesc mail de la EA Games cu un chestionar (ce parere am despre joc) i-am dat 0 zero ! am scos jocul din consola este pe olx acum . maine ma duc sa iau RDR 2 ma las de Battlefield chiar daca este jocul meu de suflet ! o seara buna
Foarte bine procedezi.

Cu cat vor face mai multi refund sau il vor vinde, serverele se vor goli si ii trimiteti in faliment pe zgarciobii de la EA.
Data viitoare sa scoata un joc finisat, complet cu continut pe masura pretului de 60 dolari, sa fie distractiv, nu frustrant.

---------- Post added 08-12-2018 at 14:34 ----------

Quote Originally Posted by cosminbad View Post
Eu zic sa ii mai dati o sansa. E cel mai bun BF de pana acum, dar trebuie sa il joci in echipa! Sau sa nu faci pe Rambo. Dupa patch e altceva. Sa dezactivati aim acceleration. Seamana cu Bad company 2 la miscare si fluiditate
Seamana pe naiba.
Cat despre jocul in echipa si cooperare, astea nu mai exista de la Battlefield 3 incoace. Tocmai asta e deranjul, ca multi joaca individual si nu coopereaza deloc.
Se joaca in stil Call of Duty doar pentru kill-uri , progresie si glorie personala (nimanui nu-i mai pasa de squad-uri), asta pentru ca sistemul de gameplay le permite asta.
Ia sa bage EA un sistem prin care sa te oblige sa cooperezi cu ceilalti si sa inaintezi incet ca sa poti supravietui si sa-ti nimicesti inamicii, sa fie rafale de gloante provenite de la booti, nu doar de la alti jucatori, sa te determine sa cooperezi+ bombardamente de la avioane cu AI.
Sa vedem care o mai arde ca Rambo.

---------- Post added 08-12-2018 at 14:45 ----------




Apropo, e mirific ce se intampla!