Quote Originally Posted by Dant3 View Post
Bătaie de joc, comanda data imediat cum au pus consolele pe site(aproximativ ora 8). Am vrut un PS4 Pro dar cică nu mai au și îmi dau un Slim... Ce dracu, tot una e in mintea ăstuia de a dat acest email imbecil.

Salut Daniel...,

Comanda ta #ATX000000324700-1 are acum statusul In asteptare.

Va multumim pentru interesul manifestat fata de produsele comercializate de catre compania noastra. In ceea ce priveste comanda plasata pe site-ul nostru va informam ca, din pacate, nu o vom putea onora din lipsa stocului pentru produsul CNSPS4PRO1TBG. Ca alternativa putem sa va oferim produsul CNSPS4SLIM1TB3G la pretul de 1.199,90LEI, disponibil in stoc limitat. Va rugam sa ne transmiteti, prin intermediul formularului de contact, disponibil accesand link-ul http://www.altex.ro/contacts/, daca sunteti de acord cu alternativa propusa intr-un interval de 5 zile, urmand ca dupa acest interval comanda sa fie anulata automat. Ne cerem scuze pentru inconvenient si va stam la dispozitie pentru eventuale intrebari. Multumim pentru intelegere!

Poti vedea statusul comenzii in Contul tau.
Salutare Dant3, ai rezolvat ceva cu situatia? Eu m-am tinut de ei cu email-uri pana mi-au livrat comanda la pretul promotional! ieri am primit PRO-ul la 1399 lei.